Assassin's Creed III dostępne na komputerach PC. Wystartowała akcja Leave no Witnesses, czyli "zabawa" w zabijanie.
Dodane przez pawlo112 dnia Listopad 24 2012 12:20:39
Dzisiaj swoją premierę w Polsce i na świecie ma komputerowa edycja gry Assassin's Creed III. Ponadto firma Ubisoft zorganizowała event polegający na zabijaniu przeciwników w trzeciej części przygód Desmonda Milesa.
Rozszerzona zawartość newsa
Od dzisiaj, w sklepach na terenie całego kraju, można nabyć grę Assassin's Creed III w wersji na komputery PC. Produkcja dostępna jest w polskiej wersji językowej (napisy) w sugerowanej cenie 149,99 zł. Konsolowe wydania ukazały się w Polsce 31 października. Dodatkowo firma Ubisoft zapowiedziała konkurs Leave no Witnesses.

Zabawa polega na zabiciu jak największej liczby przeciwników podczas kampanii dla jednego gracza. By wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie Assassin's Network. Po wykonaniu tej czynności wystarczy odpalić Assassin's Creed III na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 lub komputerach PC i po prostu grać. Osoby z największą liczbą zabójstw otrzymają kody na Season Pass - przepustkę umożliwiającą pobranie wszystkich nadchodzących dodatków. Dodatkowo z grona przegranych wylosowanych zostanie kilku szczęśliwców, którzy również zgarną te same fanty. Akcja zakończy się 26 listopada.

Konsolowa edycja gry Assassin's Creed III w pierwszym tygodniu sprzedaży znalazła 3,5 mln nabywców. 30 listopada na rynku ukaże się jeszcze jedna wersja produkcji, przeznaczona na nowy sprzęt firmy Nintendo – Wii U. Komputerowy egzemplarz nie różni się niczym od pozostałych, oprócz tego, że posiada ulepszoną oprawę graficzną, dzięki obsłudze DirectX 11.